Червоний промінь

В Кушугумській ТГ створили організацію “народних поліцейських”

У зв’язку із введенням воєнного стану в Україні та продовженням військової агресії РФ в Кушугумській ТГ створено добровільну громадську організацію “Кушугумська громада”. Її метою є забезпечення громадського порядку, збереження життя та здоров’я населення жителів. Учасники організації фактично будуть “поліцейськими від народу”. Новиною поділився на своїй сторінці в Facebook голова громади Володимир Сосуновський.

Очільник території зазначив, що передумови для цієї ініціативи з’явилися раніше. Війна лише підштовхнула місцеву владу до її якнайшвидшої реалізації. ГО допомагає поліцейським Кушугумської ТГ та патрульній поліції Запорізької області забезпечити порядок на територіях громади.

Також дана організація має право офіційно підтримувати правопорядок у населенні, проводити роз’яснювальну роботу серед населення та слідкувати за дотриманням комендантської години жителями громади. Саме завдяки такій співпраці підвищується рівень безпеки та правопорядку в кожному населеному пункті громади, впевнений Володимир Сосуновський.

Щодо питань з діяльності організації та приєднання до неї можна звертатися за номерами: (050) 322-00-35; (096) 044-72-32; (098) 450-48-36.