Червоний промінь

192 доба військового вторгнення: росіяни посилили охорону берегової лінії Дніпра

Противник сто дев’яносто другу добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. Противник продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області, утриманні захоплених районів Херсонської, Харківської, Запорізької та Миколаївської областей, повідомили в Генштабі Міністерства оборони України.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Полтавка, Дорожнянка, Залізничне, Білогір’я, Гуляйполе, Новоандріївка, Новоданилівка, Преображенка, Успенівка, Оріхів, Мала Токмачка, Червоне, Ольгівське, Чарівне, Щербаки, Малинівка, Верхня Терса, Преображенка, Малі Щербаки. Надійшло 41 повідомлення про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1361 людей, з них 327 – діти.

Російська армія посилює охорону берегової лінії Дніпра у тимчасово окупованих районах Запоріжжя та Херсонщини, заявляють у Генштабі. “Окупанти, відчуваючи небезпеку, посилили адміністративно-поліцейський режим в населених пунктах, що розташовані на берегах річки Дніпро, та охорону берегової лінії в тимчасово захоплених районах Запорізької та Херсонської областей”, – розповідають військові. У такий спосіб загарбники, ймовірно, готуються до контрнаступу ЗСУ.