Червоний промінь

В Біленькому з’явилося місце прийому матеріалів для окопних свічок

Відтепер допомогти ЗСУ в Біленькому стало набагато простіше. В селі обладнали місце, куди можна принести матеріали для виготовлення окопних свічок. Такі контейнери знаходяться біля магазину “Салтівський м’ясокомбінат” на вулиці Запоріжській. Про це повідомили в групі Біленького в соцмережі Facebook.

Там розташований пункт прийому чистих консервних банок під свічки для українських солдатів. “Велечезна вдячність КП «Біленьке» та всім, хто брав участь у втіленні такої прекрасної ідеї в життя”, – сказано в повідомленні. Особлива потреба в такому обладнанні є взимку. Свічки виготовляють з побутових речей, які на перший погляд виглядають як непотріб: з металевих банок з-під продуктів, залишків свічок, огарків тощо. Одна окопна свічка – це 3 години тепла в холодному, мокрому окопі, бліндажі чи наметі.

Варто зазначити, що місцеві волонтери роблять все, аби про Біленьківську громаду говорили як про потужного виробника окопних свічок для ЗСУ. Готове до використання оснащення місцеві волонтери передають через інших активістів та бійців безпосередньо на передову, туди, де це потрібно.