Червоний промінь

У Долинському відкрили меморіальну дошку Герою-захиснику Ігорю Аліференку

«Немає нічого важливішого, ніж життя людини, а життя, віддане за свою Батьківщину, набуває величного сенсу». Так починалося повідомлення Долинської сільської ради про важливу подію у житті громади.

25 червня у селі Долинському, на будівлі сільського клубу, відкрили меморіальну дошку загиблому Герою у російсько-українській війні Аліференку Ігорю Геннадійовичу (позивний “Барс”).

На урочистості з нагоди встановлення пам’ятної дошки воїну-захиснику зібралися рідні, побратими, представники влади та небайдужі жителі громади.

Ігоря Аліференка – справжнього Героя України – добре знають земляки, писала про нього і газета «Червоний промінь» http://prominzp.info/news-region/muzhnii-zakhysnyk-z-dolynskoho-ihor-aliferenko-nablyzhaie-nashu-peremohu/ 

 Ігор народився 9 квітня 2000 року і одразу після закінчення школи продовжив навчання в Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. З самого початку війни він мужньо став на захист нашої держави, служив в лавах Збройних Сил України і мав звання капітана.

Указом Президента № 240/2022 Ігор відзначений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, зміцненні обороноздатності та безпеки України, за мужність і вірність народу. Міноборони нагородило його нагрудним знаком «За військову доблесть». А також орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно.

У ході урочистого відкриття меморіальної дошки лунав Державний Гімн України, була хвилина мовчання за загиблим Героєм. Багато хороших та сумних слів сказано під час години пам’яті, присвяченій Ігорю.

Заступниця сільського голови Юлія Харченко, висловлюючи щирі співчуття сім’ї загиблого воїна, наголосила, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів. Але героїзм Ігоря стане прикладом для майбутніх поколінь. І зазначила, що наразі найголовніше наше завдання – зберегти пам’ять про подвиги наших земляків.

Виступали також представники ТЦК, військові, волонтери. Після чого учасники заходу поклали квіти та низько схилили голови на знак великої шани та вічної пам’яті.

Нам усім дуже хочеться Перемоги! І коли ми говоримо про війну, про воїнів, котрі в цей нелегкий час захищають незалежність нашої держави, ми розуміємо, що вони там для того, щоб життя продовжувалось, щоб росли щасливі і усміхнені діти, щоб було мирне небо над нашими головами. І ми, в свою чергу, повинні розуміти, якою ціною платимо за кожен новий день! І молити у Бога кращої долі для неньки-України.

Наталія Стіна.

Фото з офіційної сторінки Долинської ОТГ в ФБ.