Червоний промінь

У Дніпрі та водоймах все більше вибухонебезпечних знахідок

На березі Дніпра, де відійшла вода, останнім часом нерідко знаходять боєприпаси.

Після підриву російськими військовими Каховської ГЕС та зниження рівня води у Дніпрі на обмілілих ділянках почастішали випадки вимивання різноманітних предметів. Зокрема, стала з’являтись велика кількість вибухонебезпечних предметів. Про такі знахідки у Кушугумі повідомили у відділі комунікації поліції Запорізької області.

До поліції надійшло повідомлення про те, що в селищі міського типу Кушугум Запорізького району на березі річки Дніпро, де зійшла вода, знайдені два боєприпаси.

На місце виїхав наряд групи реагування патрульної поліції та вибухотехніки. На прибрежній зоні поліцейські виявили ще три бойових корпуси гранат РГД-5 та підривник УЗРГМ у дуже небезпечному стані.

Співробітники вибухотехнічної служби ГУНП в області знешкодили боєприпаси.

___________________________________________________

Ось і 12 липня до Служби порятунку «101» від місцевого жителя надійшло повідомлення про те, що в одному з населених пунктів Запорізького району на березі Дніпра він виявив вибухонебезпечний предмет часів минулих війн.

Піротехніки аварійно-рятувального загону спецпризначення, які прибули на місце виклику ідентифікували виявлений предмет, як авіаційну бомбу ФАБ-100 часів минулих війн, та знешкодили небезпечний предмет.

Співробітники ДСНС закликають у разі виявлення підозрілих предметів одразу телефонувати до екстренних служб за номерами 101 або 102.