Червоний промінь

Рашисти вдарили по Лежиному, зруйновано гімназію

В ніч на суботу, 24 грудня, російські окупанти завдали чергового удару по передмістю Запоріжжя. Дві ракети прилетіли в село Лежине Степненської громади. В результаті обстрілу зруйновано будівлю місцевої гімназії, також постраждали будинки поруч. Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух в Telegram. За попередньою інформацією, люди не постраждали.

“Російські неуки у своєму репертуарі – самі нічому не вчаться, і нашим дітям не дають. Сволота. Після Другої світової знищене відбудовували полонені нацисти. Після цієї – відбудують рашисти”, – запевнив Старух в своєму дописі в соцмережі. Російські війська поцілили по селу двома ракетами С-300.

Як уточнив голова Степненської громади Вячислав Любименко, перший снаряд влучив у середину навчального корпусу школи, другий – під стіни шкільної бібліотеки. Будівля місцевого навчально-виховного комплексу знищена вщент. До того ж, у будинках поруч вибуховою хвилею вибило вікна, пошкодило фасади, дахи та парканні огорожі. Поліцейські задокументували черговий терористичний акт військових злочинців РФ, додали в відділі комунікації поліції Запорізької області.

За підрахунками журналістів, ворог б’є по Лежиному вже вп’яте. Загалом же Степненська громада зазнала щонайменше 10 обстрілів.