Червоний промінь

302 доба військового вторгнення: ЗСУ знищили понад 100 тисяч окупантів

Противник триста другу добу веде повномасштабну війну проти України. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Традиійно Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. Основні зусилля росіяни зосереджують на утриманні окупованих територій, доповіли в ЗОВА.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Гуляйполе, Білогір’я, Дорожнянка, Чарівне, Новоандріївка, Новоданилівка, Мала Токмачка, Ольгівське, Преображенка, Щербаки, Малинівка, Полтавка, Червоне, Залізничне, Оріхів, Плавні, Малі Щербаки та Кам’янське. Надійшло 49 повідомлень про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів РФ. Протягом минулої доби евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території не проводилась.

Втрати російських окупантів з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну сягнули вже близько 100 400 осіб. Окрім цього, знищено 3003 танків та сотні одиниць військової техніки. Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, представників якого цитує УНН. “Понад 100 000 російських окупантів ліквідовано”, – підкреслили у Генштабі. За останню добу українські військовослужбовці ліквідували 660 окупантів.