Червоний промінь

Нелегальні риболови знов “попрацювали” в Балабинській затоці

Співробітники сектору поліцейської діяльності на воді Запорізького райуправління спільно з державними інспекторами Запорізького рибоохоронного патруля продовжують здійснювати заходи з попередження грубих порушень правил рибальства. недопущення незаконно вилову біоресурсів. 23 грудня водні поліцейські знайшли “ознаки життя” браконьєрів в акваторії Балабинської затоки Каховського водосховища. Про це розповіли в ГУ Нацполіції області.

Так, під час відпрацювання затоки правоохоронці виявили у водоймі браконьєрське знаряддя лову – ліскову сітку. На той момент в неї вже потрапила риба. “На місце події викликали працівників Запорізького рибоохоронного патруля. Спільно з інспекторами поліцейські вилучили з води понад 100 метрів знаряддя. Її вартість становить близько 5 тис. грн”, – повідомили в Нацполіції Запорізької області.

В ході перевірки з’ясувалося, що це були різні види риб, а саме – сазан, товстолоб та лящ. Загальна вага незаконного улову склала понад 25 кг. Його вартість оцінюється в суму понад 36 тис. грн. Правоохоронці випустили весь улов назад у воду в живому стані.

Зазначається, що протягом двох діб було зафіксовано ще чотири порушення правил рибальства.