Червоний промінь

Новий “Пункт незламності” відкрили в Розумівці

В селі Розумівка Долнської громади запрацював новий “Пункт незламності”, де можуть розмістити до 80 осіб. В пункті наявні генератори та електроенергія, тож у випадку тривалих відключень світла люди зможуть отримати там найважливіші соціальні послуги. Про це голова Долинської ОТГ Богдан Федчук розповів журналістам “Суспільного”.

За його словами, зараз “Пункт незламності” забезпечений усім необхідним та працює в штатному режимі. Відвідувачів ще нема, оскільки в цьому нема потреби. “Ці по графіку три години, коли немає електропостачання, я вважаю, що це невеликий термін без світла. І люди обходяться без «Пункту незламності». Ми готові приймати в будь-який момент. У нас на сьогодні працюють у кожному «Пункті незламності» гарні генератори, вони забезпечені пальним. Можна і телефони зарядити, і чай скип’ятити, і кави попити”, – сказав Федчук.

Загалом у “Пунктах незламності” вже надали допомогу 8192 мешканцям Запорізької області, наводять статистику в ЗОВА. Станом на 26 грудня на території області створено 243 таких пункти.