Червоний промінь

308 доба військового вторгнення: мелітопольців “слухають” шпигуни ФСБ в цивільному

Вже триста восьму добу противник веде повномасштабну війну проти України. На Запорізькому нарямку – без суттєвих змін. Як і завжди, незламні Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. Основні зусилля окупанти зосереджуть на утриманні захоплених територій, доповідають в ЗОВА.

Як повідомили в ГУ НП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Степове, Степногірськ, Дорожнянка, Чарівне, Новоандріївка, Новоданилівка, Білогір’я, Малинівка, Мала Токмачка, Гуляйполе, Малі Щербаки та Плавні. Надійшло 18 повідомлень про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті ворожих обстрілів. Протягом минулої доби евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території не проводилась.

У тимчасово захопленому Мелітополі співробітники російської ФСБ перевдягаються у цивільний одяг. Вони ходять вулицями та підслуховують розмови людей у громадських місцях. Після цього деяких забирають у полон. Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров. “ФСБшники, переодягнені у цивільних, ходять місцями масового скупчення людей, підслуховують розмови та ставлять мешканцям провокаційні запитання. Після цього людей забирають на бесіду чи у полон”, – сказав він. Також мер міста додав, що вчора, 27 грудня, у центрі Мелітополя пролунав черговий вибух. Про цого наслідки поки що невідомо. Тому він попередив мешканців про те, що росіяни зриватимуть злість на звичайних людях і продовжуватимуть шукати незгодних.