З п’ятниці, 28 жовтня, два соціальні маршрути Широківської ОТГ відновлюють свою роботу. Йдеться про маршрути з та до обласного центру: “Морозівка – Запоріжжя” та “Дніпрові Хвилі – Запоріжжя”. Радісною звісткою поділилися на Facebook-сторінці громади. Кожен маршрут ходитиме раз на тиждень, ними абсолютно безкоштовно зможе скористатись кожен мешканець з соціально вразливих категорій населення.
Для цього достатньо пред’явити водію посвідчення або документ, який підтверджує наявність права на безкоштовний проїзд. Реєстрація пасажирів проводиться в салоні автобусу водієм, уточнюють в Широківській сільраді. Право на це мають наступні категоірї населення:
- особи, що мають статус ВПО;
- люди з інвалідністю;
- батьки та матері-одиночки;
- жінки та діти, що зазнали насильства;
- особи старше 50 років.
Автобус за маршрутом “Морозівка – Запоріжжя” курсуватиме щоп’ятниці, “Дніпрові Хвилі – Запоріжжя” – щосереди. Як і раніше, транспорт доїжджатиме до Верхньої Хортиці та до Клініки “Сімейний лікар Широківської громади”. Окрім того, відтепер на маршрутах працюватиме автобус місткістю 28 сидячих місць та загальною місткістю до 40 пасажирів, сказано в дописі.
З графіками руху транспорту можна ознайомитись нижче: