Червоний промінь

Два соціальні маршрути знову працюють в Широківській ОТГ

З п’ятниці, 28 жовтня, два соціальні маршрути Широківської ОТГ відновлюють свою роботу. Йдеться про маршрути з та до обласного центру: “Морозівка – Запоріжжя” та “Дніпрові Хвилі – Запоріжжя”. Радісною звісткою поділилися на Facebook-сторінці громади. Кожен маршрут ходитиме раз на тиждень, ними абсолютно безкоштовно зможе скористатись кожен мешканець з соціально вразливих категорій населення.

Для цього достатньо пред’явити водію посвідчення або документ, який підтверджує наявність права на безкоштовний проїзд. Реєстрація пасажирів проводиться в салоні автобусу водієм, уточнюють в Широківській сільраді. Право на це мають наступні категоірї населення:

  • особи, що мають статус ВПО;
  • люди з інвалідністю;
  • батьки та матері-одиночки;
  • жінки та діти, що зазнали насильства;
  • особи старше 50 років.

Автобус за маршрутом “Морозівка – Запоріжжя” курсуватиме щоп’ятниці, “Дніпрові Хвилі – Запоріжжя” – щосереди. Як і раніше, транспорт доїжджатиме до Верхньої Хортиці та до Клініки “Сімейний лікар Широківської громади”. Окрім того, відтепер на маршрутах працюватиме автобус місткістю 28 сидячих місць та загальною місткістю до 40 пасажирів, сказано в дописі.

З графіками руху транспорту можна ознайомитись нижче: