Червоний промінь

Українське місто повернуло масковий режим через COVID-19

У Черкасах повернули масковий режим у транспорті та торгових центрах. Таке рішення прийняли через зростання статистики інфікованих на COVID-19. 1084 особи підхопили хворобу на Черкащині за тиждень, з них 346 черкащан. Знов носити маски на обличчях містянам порадила Черкаська міська рада в Facebook.

На засіданні комісії ТЕБ та НС, яке пройшло вчора, 25 жовтня, було ухвалено рішення забезпечити дотримання протиепідемічних вимог (масковий режим, дотримання фізичної дистанції, дотримання правил особистої гігієни, користування антисептиками тощо) у місцях масового перебування людей. “Йдеться про дотримання маскового режиму у ТРЦ, закладах торгівлі, громадського харчування тощо та інших соціально-важливих об’єктах. Також слід дотримуватися маскового режиму в громадському транспорті”, – заявили в міськраді.

Рішення доручає відповідальним підрозділам ЧМР здійснювати профілактичні заходи у місцях перебування внутрішньо переміщених осіб. Департаменту охорони здоров’я має вжити додаткових заходів щодо проведення належної вакцинальної кампанії та максимального охоплення жителів Черкас щепленнями від COVID-19.

На сьогодні у закладах охорони здоров’я Черкас для можливості госпіталізації пацієнтів з підозрою та підтвердженим випадком гострої респіраторної хвороби COVID-19 розгорнуто 350 ліжок. Завантаженість ліжкового фонду нині становить 14,3%. У стаціонарних медзакладах перебуває 50 осіб (у т.ч. 8 дітей), із них жителів Черкас – 16.