Червоний промінь

З прифронтових сіл примусово евакуювали 40 дітей

У Запорізькій області триває примусова евакуація родин з дітьми, які проживають в громадах, розташованих поблизу зони ведення бойових дій.

Як повідомив в ефірі телеканалу “Ми–Україна” начальник Запорізької ОВА Юрій Малашко, з 54 дітей у прифронтовій зоні залишилось 14.

“Немає масової евакуації людей. В двох районах області – Пологівському та Василівському – йде примусова евакуація родин з дітьми. Продовжуємо роботу в цьому напрямку”, – сказав він.

Нагадаємо, у п’яти населених пунктах Запорізької області наприкінці серпня було оголошено примусову евакуацію дітей. Йдеться про місто Гуляйполе, селище міського типу Степногірськ, а також села Преображенка, Єгорівка, Новопавлівка.

Також очільник області повідомив, що підготовка до осінньо-зимового періоду в Запоріжжі та Запорізькому районі відповідає плановим показникам, створено запас генераторів. За потреби вже зараз можна відкрити “Пункти незламності”.

Напередодні псевдовиборів загарбники намагались прискорити видачу російських паспортів, проте наші люди масово відмовляються. Наразі в захоплених містах та селах ворог примушує голосувати “під дулом автомату”.