Червоний промінь

Знайти роботу у Запорізькому регіоні. Які вакансії найбільш затребувані?

Як повідомляє Запорізька служба зайнятості, з початку цього року роботодавцями області надано інформацію про 3981 вакансію. З них, із мінімальною заробітною платою зареєстровано 1052 вакансії – 26,4 відсотка. Із заробітною платою від 15000 грн зареєстровано 434 вакансії (11%).

Наразі база вакансій Запорізької обласної служби зайнятості налічує 1315 пропозицій роботи. Запропонована роботодавцями заробітна плата у вакансіях, які надані для укомплектування службою зайнятості, складає від 6700 грн до 35000 грн. Середній розмір запропонованої заробітної плати у регіоні становить 9522 грн на місяць.

«За сприяння служби зайнятості 56 відсотків наявних вакансій в 2023 році були укомплектовані. Традиційно зберігається тенденція, що найбільш затребуваними є саме робітничі професії, – розповідає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. – Серед актуальних вакансій, що є у базі даних Запорізької обласної служби зайнятості на сьогодні, найбільш затребуваними є:

слюсарі – 85 вакансій (середній розмір заробітної плати 11938 грн);

кухарі, пекарі – 14 вакансій (середній розмір заробітної плати 9280 грн);

електромонтери – 21 вакансія (середній розмір заробітної плати 11604 грн);

токарі – 26 вакансій (середній розмір заробітної плати 13360 грн);

інженери – 35 вакансій (середній розмір заробітної плати 11700 грн)».

Шукачі роботи можуть самостійно здійснювати пошук роботи через Єдиний портал вакансій, а через боти у Telegram та Viber оформити підписку на вакансії за галуззю та регіоном, або звернутись до найближчого центру зайнятості.

Крім того, у службі зайнятості можна безкоштовно отримати рекрутингові послуги.

«Робота фахівців з рекрутингу полягає у здійсненні оперативного пошуку кандидатів відповідно до вимог роботодавця, рекрутери виступають в ролі посередника між роботодавцем та шукачем роботи, – розповідають у центрі зайнятості.

Підбір працівника методом рекрутингу для роботодавців має свої переваги:

– роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів, тому що попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами центру зайнятості;

– не потрібно витрачати кошти, адже подібна послуга надається в центрах зайнятості на безкоштовній основі;

– роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, адже він може скористатися онлайн-сервісами та ресурсами служби зайнятості;

– роботодавцю не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу при умові співпраці з центром зайнятості.

Додаткову інформацію можна отримати Contact-центрі ЗОЦЗ за номером телефону 0-800-33-67-28