Червоний промінь

307 доба військового вторгнення: Путін влаштував шоу із “дзвінком” дитині з Запорізької області

Противник триста сьому добу веде повномасштабну війну проти України. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. Основні зусилля окупанти зосереджують на утриманні зайнятих територій. Про минулу добу на фронті доповіли в ЗОВА. 

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Малі Щербаки, Кам’янське, Новоданилівка, Мала Токмачка, Ольгівське, Преображенка, Дорожнянка, Новоандріївка, Щербаки, Білогір’я, Темирівка, Малинівка, Кам’янське, Плавні та Павлівка. Надійшло 8 повідомлень про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів. Протягом минулої доби евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території не проводилась. 

Поки терористи “другої армії світу” калічать та вбивають українських дітей, російський диктатор смішить публіку зворушливими шоу. Володимир Путін нібито зателефонував дівчинці з окупованої частини Запорізької області. Президент країни-агресора “обрав листівку Саші Титаренко на «Ялинці бажань»”, повідомляють українські ЗМІ із посиланням на російські пропагандистські ресурси. “Чаєм пригощали? Бублики? Печивом? Смачно? Ну слава богу. Мамі з татом передавай привіт”, – сказав Путін під час “розмови”. Очільник Кремля зазначив, що знайомий навіть із діяльністю батьків Саші: ті начебто вирощують овочі. Тож Путін попросив у дівчинки трохи й для себе. “Я знаю, ви вирощуєте там огірки, помідори. Огірочків надішлеш? Так. Буду чекати новорічних подарунків. Гаразд?”, – промовив диктатор.