Червоний промінь

Річниця світлої пам’яті Івана БАКУМЕНКА

29 грудня минає 8-ма річниця світлої пам’яті неповторної людини, керівника, товариша, хлібороба, патріота рідної землі Івана Бакуменка.
Іван Іванович – надзвичайно щира, добра людина, чий внесок у розвиток Запорізького району важко переоцінити. Свідченням цього є гідна, високопрофесійна праця заради своїх земляків. Багато років І.І. Бакуменко очолював колгосп імені Фрунзе, під його керівництвом розвивалося сільське господарство та соціальна сфера села. Збудували школу, дитсадок, близько ста житлових будинків для спеціалістів, водогін, виробничі комплекси, дороги, газифіковано чотири населені пункти території колишньої Веселівської сільради. Він був активним меценатом з відродження Лукашівського храму.
І.І. Бакуменко один з небагатьох у районі після реформування цілком зберіг господарство та колектив ПП «Агрофірма «Славутич».
У нього був великий дар працювати з людьми. Він любив їх, свою роботу, рідну землю, чотири десятиліття уміло вів справи в галузі сільського господарства.
Був депутатом Запорізької обласної ради п’яти скликань поспіль. Держава гідно відзначила подвижницьку діяльність І.І. Бакуменка високими нагородами, орденами та медалями, званням «Заслужений працівник сільського господарства».
За сприяння І.І. Бакуменка та ПП «АФ «Славутич» у Веселому було відновлено Меморіал Слави. Як депутат і просто чуйна, душевна людина Іван Іванович постійно піклувався про ветеранів, пенсіонерів, малозабезпечених громадян, підтримував школу, допомагав вирішувати матеріально-технічні проблеми соціальних закладів території. Усі, хто звертався до І.І. Бакуменка, знаходили у нього розуміння і підтримку.
У пам’яті колективу підприємства, земляків Іван Іванович Бакуменко назавжди залишиться мудрим наставником, справедливим керівником, прекрасним сім’янином, вірним другом, талановитим аграрієм, справжньою Людиною з великої літери.
Царство Небесне і вічний спокій душі дорогого Івана Івановича! Він залишиться у нашій пам’яті назавжди!

Колектив ПП «Агрофірма «Славутич».