Червоний промінь

Її робота – допомагати людям

Інна Володимирівна Березіна – соціальна робітниця Веселівського округу, мешканка с.Червоний Яр. У соціальній сфері району працює більше 12 років, вона одна з найбільш досвідчених і відданих фахівців галузі. Соціальну роботу вважає справою свого життя. Навіть чоловік говорить, що через її небайдужий характер працює 24/7.

Інна Володимирівна обслуговує семеро літніх самотніх людей у селах Веселе та Нововознесенка, які перебувають у складних життєвих обставинах. Допомагає їм у побутових справах, з оплатою комунальних послуг, приность продукти, ліки, все, що необхідно. Для стареньких вона – близька та незамінна! Можуть зателефонувати їй о 5-ій ранку та запитати, чому в селі раптом відключили світло. Дзвонять вночі, коли проблема зі здоров’ям чи щось сталося. Тому Інна Володимирівна на зв’язку цілодобово, адже розуміє, що літнім людям важлива її підтримка, вона для них єдина розрада та помічниця. Втім соцпрацівниця не відмовляє у допомозі усім пенсіонерам території, які до неї звертаються. Надзвичайно чуйна та відкрита до всіх.

Інна Березіна зазначає, що з утворенням громади спектр соціальних функцій розширився. Надаються такі послуги як прання, безкоштовне перевезення інвалідів. У громаді роздають безкоштовні продуктові набори, які економлять бюджет малозабезпечених сімей. Також на початку карантину громада надала їм нову швейну машинку, на якій впродовж місяця шили захисні багаторазові маски, а потім безкоштовно роздавали їх людям.

Інна Володимирівна рано втратила батьків, тож з неймовірною теплотою та любов’ю ставиться до своїх підопічних. І хоч ця робота досить важка та виснажлива і фізично, і морально, жінка ніколи не пожалкувала про свій професійний вибір. Її плідна діяльність була неодноразово відзначена, має грамоти і подяки районного і обласного рівня. Але найбільшою втіхою в її житті є родина, завжди в роботі  та вдома підставить плече чоловік, радують діти та любий 6-річний онук.

Від щирого серця вітаємо із професійним святом пані Інну та соцпрацівників, чия праця сповнена гуманізму, милосердя та добра. Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення усіх задумів, благополуччя!

Наталія СТІНА.