Червоний промінь

У Запоріжжі відкриються нові пункти вакцинації, до області прибув Ляшко

Після потрапляння у “червону” зону на Запоріжжі відкривають додаткові центри масової вакцинації від COVID-19, два з яких починають свою роботу вже 19 жовтня. Це пов’язано з величезними чергами на щеплення, які почали виникати в ТРЦ після переведення області в останню карантинну зону, пишуть ЗМІ.

Оскільки уникнути нових обмежень можуть тільки вакциновані, то у місті різко виріс попит на щеплення від коронавірусу, що спричинило великі черги до центрі та пунктів вакцинації. Так, в одному з центрів вакцинації, що розташований в торговому центрі “Амстор” утворилася черга з охочих отримати щеплення. Люди в черзі не дотримувалися соціальної дистанції та були без масок. Така ж ситуація спостерігалася й в інших міських центрах вакцинації напередодні.

На ситуацію з чергами до місць щеплення вже відреагував голова Запорізької ОДА Олександр Старух. Він повідомив, що вже завтра у Запоріжжі відкриють три нових центри вакцинації:

  • в ТЦ “Амстор”, вул. Інженера Преображенського, 13 (з 9:00 до 16:00);
  • в ТЦ “Континент”, вул. Товариська, 39 (з 9:00 до 16:00);
  • в центрі “Віннер Форд”,  вул. Космічна, 119 (з 10:00 до 17:00).

Міністерство охорони здоров’я в коментарі одному з засобів масової інформації заявило, що знає про ситуацію, яка склалася з вакцинацією у Запоріжжі. До області з перевіркою вирушив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. “Очільник МОЗ проінспектує діяльність центрів вакцинації у Запорізькій області. Наразі міністр перебуває там із робочим візитом. Зокрема кількість працюючих пунктів щеплень та вакцинальних центрів, а також їх графік роботи”, – розповіли в МОЗ.