Червоний промінь

В Широківській ОТГ голосують за Громадський бюджет-2022

15 жовтня в Широківській ОТГ запустили голосування за проєкти Громадського бюджету-2022. Усі пропозиції від мешканців були зібрані, систематизовані та скеровані до Широківської сільської ради для врахування при підготовці проєкту бюджету громади на 2022 рік, повідомляють на сайті ОТГ.

Це можливість для кожного мешканця втілити в життя своє побажання щодо інфраструктури громади, долучившись до розподілу місцевого кошторису. За ці кошти можна відремонтувати дорогу на своїй вулиці, освітити вулицю, встановити дитячий майданчик, організувати тематичний фестиваль, провести захід з популяризації енергозаощадження тощо.

На етапі голосування будуть дві категорії проєктів: для малих населених пунктів (кількість мешканців – до 300 осіб включно) та для великих населених пунктів (кількість мешканців – більше 300 осіб). Загальний бюджет конкурсу складає 500 тис. грн – ця сума передбачена на реалізацію проєктів-переможців.

Проголосувати можна за наступним алгоритмом:

  1. Перейдіть за посиланням: https://budget.e-dem.ua/2322189005;
  2. Зареєструйтеся в системі через Приват24 або інший мобільний банкінг;
  3. Оберіть проєкт, за який хочете віддіти голос;
  4. Натисність “Підтримати”.

Альтернативні способи реєстрації на сайті для голосування за посиланням – https://youtu.be/BoOEGgfklMM

Кожен має право віддати 1 голос за проєкт малого населеного пункту і 1 голос за проєкт великого населеного пункту. Голосування триває до 4 листопада включно. Голосувати можуть мешканці громади від 14 років, які проживають, навчаються або працюють на території Широківської ТГ.