Червоний промінь

Президент зібрав Ставку верховного головнокомандувача. Про що говорили

Під головуванням президента України Володимира Зеленського у понеділок, 15 серпня, відбулося засідання Ставки верховного головнокомандувача. Секретар Ради національної безпеки та оборони у Олексій Данілов у соцмережі Twitter розповів, що на засіданні обговорили цілий низку актуальних безпекових питань.

Зокрема, на порядку денному були: питання щодо стану забезпечення Сил Оборони необхідним озброєнням та військовою технікою, поточна воєнно-стратегічна обстановка, посилення захисту держави в інформаційному просторі. Учасники засідання також заслухали інформацію щодо стану виконання рішень Ставки, прийнятих на попередніх засіданнях, і наголошено на персональній відповідальності керівників сектору безпеки і оборони за виконання наказів та директив Верховного Головнокомандувача України. Озвучено доповідь стосовно продовження дії Зведеного плану територіальної оборони та звіт про перебіг загальної мобілізації.

Крім того, було заслухано доповідь про стан виконання рішення РНБО України “Про невідкладні заходи з кібероборони держави”, уведеного в дію Указом Президента України № 446 від 26.08.2021 р. Вказано, що стосовно всіх розглянутих питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.