Червоний промінь

Денис Шмигаль оглянув запорізькі мости та реконструкцію ЗОКЛ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль побував з робочим візитом в Запоріжжі. Він оглянув будівництво вантового моста, а також ознайомився з перебігом реконструкції Запорізької обласної клінічної лікарні, йдеться на офіційній вебсторінці Кабінету Міністрів України.

«Магістраль через Дніпро в Запоріжжі вже стала символом-довгобудом міста. Упродовж років будівельні роботи тут були заморожені. Відсутність нових розв’язок перевантажує транспортну систему й гальмує економічний розвиток регіону. Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» роботи на магістралі відновилися», – сказав Шмигаль, оглядаючи запорізькі мости.

Він також звернув увагу, що будівництво продовжується посиленими темпами і завершення магістралі розв’яже транспортну проблему міста та забезпечить надійний логістичний зв’язок між правим і лівим берегом Дніпра через острів Хортиця.

Ознайомившись з реконструкцією ЗОКЛ, очільник Кабміну зазначив, що Уряд послідовно підтримує розвиток медичної сфери. «Поступово збільшуємо видатки на цю галузь у державному бюджеті… Реконструкція відділення екстреної допомоги та оснащення його сучасним обладнанням значно полегшить роботу лікарям, підвищить безпеку й якість при наданні медичної допомоги», — зазначив прем’єр, додавши, що підвищення зарплат медикам та покращення умов їхньої роботи є невід’ємною частиною розвитку медицини.