Червоний промінь

Телеведучий з Литви за день зібрав 2 млн євро для ЗСУ

Литовський телеведучий Андрій Тапінас примудрився трохи більше ніж за добу зібрати €2 млн на потреби української армії в війні з російським агресором. Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook, де і оголосив про збір фінансів.

Журналіст оголосив про благодійну акцію у середу, 25 травня. Його метою було зібрати €5 млн. Вже за 28 годин на рахунок, яким він володіє, небайдужі люди перевели грошей на загальну суму €2 млн. За його словами, фінанси будуть спрямовані на придбання турецьких беспілотників Bayraktar – “кинжал наших солдатів та вбивцю армії РФ”.

“Наш час настав. Міноборони Литви та Туреччини дали зелене світло, про це заявив сам виробник. І тепер лише одне слово звучить у моїй голові – Bayraktar. Кинжал українських солдатів уночі. Вбивця російської армії”, – написав ведучий.

Нагадаємо, з початком широкомасштабного вторгнення РФ на територію України чимало медійних осіб почали допомагати нашій країні в боротьбі за свободу. Останнього разу відома американська ведуча Еллен Дедженерес пожертвувала українцям 30 тисяч доларів. Артистка Міла Куніс також активно допомагає Україні під час російської агресії. Їй вдалося зібрати для України вже 35 мільйонів доларів.