Червоний промінь

Ще одна країна назвала владу РФ терористами

Після 8 місяців російського вторгнення на територію України світ потроху починає називати речі своїми іменами. Сенат Польської Республіки в середу, 26 жовтня, ухвалив резолюцію про визнання влади Російської Федерації терористичним режимом. “За” рішення проголосували 85 сенаторів, йдеться в повідомленні пресслужби головного державного органу країни.

Документ рішуче засуджує російську агресію та закликає всі країни, які виступають за мир, демократію та права людини, визнати владу РФ як терористичний режим. У резолюції сенатори також нагадують, що 24 лютого 2022 року Росія розв’язала “жорстоку війну з Україною, бажаючи стерти з лиця землі цю суверенну країну і знищити її народ”. На думку сенаторів, героїзм, який показують українці при захисті незалежності, викликав захоплення всього вільного світу. Наразі Україна є “найважливішим місцем, яке захищає демократію та свободу”, впевнені в Сенаті Польщі.

Нагадаємо, тиждень тому владу РФ терористичною визнала Естонія. Ще 10 травня таке ж рішення прийняв Сейм Литви. В їхніх резолюціях міститься чіткий меседж: злочини, які чинять російські солдати в Україні, вимагають міжнародної відповіді не лише щодо гуманітарної та військової допомоги, а й правової.