Червоний промінь

В Запоріжжі суспільство вирішує, чи ставити новорічну ялинку

Трохи менше ніж за два місяці українці зустрічатимуть Новий рік-2023. Чи святкувати його цьогоріч – питання спірне через війну. Запорізька міська рада вирішила спитати містян, чи потрібно встановлювати в обласному центрі новорічну ялинку. Онлайн-голосування стартувало сьогодні, 10 листопада. Про це повідомив секретар ЗМР, в.о. міського голови Анатолій Куртєв у своєму Telegram-каналі. Там і відбувається сам процес волевиявлення запоріжців.

Куртєв зазначив, що влада розуміє різні позиції, які можуть бути у людей з цього приводу. “Частина з вас вважає, що атмосфера свята у війну недоречна. А частина, навпаки, хоче отримати трохи позитивних емоцій, яких ц нас усіх зараз не так вже й багато. Тому ми вирішили провести відповідне онлайн-голосування, і вже потім, на основі ваших голосів, приймемо остаточне рішення”, – сказав тимчасовий мер Запоріжжя. Опитування триватиме до наступної пятниці, 18 листопада. Проголосувати в ньому можна за цим посиланням.

Також наголошується, що якщо містяни вирішать встановити “вічнозелену”, то її прикрасять лише тими іграшками, прикрасами та конструкціями, які були закуплені містом у попередні роки.