Червоний промінь

Творців культури Запорізького району сердечно привітали зі святом

Українська культура зберігає в собі історію багатьох сторіч. Тривалий час ми боролись за право бути собою, спілкуватись та творити рідною мовою. Сьогодні боротьба за існування нашої держави, за незалежність, національну ідентичность, а значить і культуру, лише посилилася. Особливого значення набули свята 9 листопада. Паралельно із Днем писемності та мови країна відзначала День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Творці культури – душа всього нашого народу. Вони присвятили свої життя, щоб передавати ці знання далі та радувати нас прекрасною творчістю. Завдяки їхній роботі ми зберігаємо надію та світло всередині навіть у такі в темні часи. Ці люди їздять на передову, дають концерти для нашого війська, підтримуючи його бойовий дух та жагу до Перемоги. В українських митцях – вся віра в найкраще, яку вони передають іншим в піснях, віршах, танцях, сценічних постановках тощо.

Культурних діячів Запорізького району з нагоди свята щиро привітав голова Запорізької районної державної адміністрації Олег Буряк. За його переконанням, українська творчість споконвіку була виразником національної ідеї, оберегом історичної пам’яті. Вона підживлювала і зміцнювала надію народу на краще майбутнє, навіть у найважчі для України часи, сказав Буряк. “Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі – відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Бажаю Вам мирного неба, скорішої перемоги, теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії!”, – привітав митців очільник ЗРДА.

Разом з цим власні привітання голови громад опублікували у себе на сторінках Facebook. А в Кушугумській селищній раді навіть відбувся маленький урочистий захід. Секретарка установи Вікторія Кривенко особисто поздоровила начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Викторію Калниш та працівників КЗ “Центр культури, спорту та дозвілля” КСР. Його співробітникам Кривенко офіційно вручила подяку за багаторічну плідну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у розвиток художньої самодіяльності в Кушугумській громаді.

Приєднуємося до щиросердних привітань наших любих творців мистецтва. Бажаємо міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, великих творчих успіхів та мистецьких злетів. Нехай втіляться в життя всі ваші життєві плани, ідеї і мрії, а кожен новий день дарує радість творчого натхнення. Мирного неба над головою та життєвих перемог вам, дорогі наші митці! Завдяки вам наш народ не має сумнівів: Україна обов’язково переможе!