Червоний промінь

Укрпошта впроваджує нові графіки роботи у відділеннях поштового зв’язку

З 1 липня Укрпошта відкриває двері  відділень за стандартними графіками роботи.

Стандартизація режимів роботи відділень під потреби споживачів була започаткована ще у 2019 році, але з початком повномасштабного вторгнення у 2022 компанія була змушена підлаштовуватися під ситуацію, зменшувати та міняти час роботи відділень поштового зв’язку. Зараз Укрпошта готова до усіх викликів сьогодення і пропонує своїм клієнтам зрозумілі та передбачувані графіки роботи своїх відділень.
 
З 1 липня у більшості відділень поштового зв’язку зміняться графіки роботи. Відтепер вони працюватимуть максимально можливий час та будуть відкриті у вихідні дні. 

Відділення поштового зв’язку, розташовані у торгових центрах та на територіях ринків, будуть відкриті для клієнтів згідно з графіком роботи конкретного торговельного центру або ринку.

Також Укрпошта поступово переглядає графіки робіт сільських стаціонарних відділень. Якщо раніше вони працювали 2-3 дні на тиждень, відтепер двері відділень будуть відкриті для клієнтів протягом 5 днів. 

Отже, перед відвідуванням поштового відділення, ми радимо перевірити оновлений графік роботи відділень на сайті, у додатку Укрпошти, в чат-боті або в контакт-центрі за номером 0 800 300 545

Варто наголосити, що це не останнє оновлення графіків роботи відділень, оскільки мета компанії – максимально стандартизувати їх, щоб бути простими, зрозумілими та передбачуваними для клієнтів.

Впроваджені зміни є частиною стратегічного плану розвитку Укрпошти та поліпшення процесів, направлених на удосконалення якості та сервісу поштового оператора. Раніше Укрпошта вже повідомляла про впровадження сучасних автоматизованих сортувальних ліній. А від недавно ще одним кроком на зустріч клієнтам стало спрощення подачі письмових звернень. Тепер подати письмові звернення клієнти Укрпошти можуть через заповнення відповідних форм на офіційному сайті компанії або шляхом відправлення електронних листів на електронну адресу ukrposhta@ukrposhta.ua.

Повідомляється на офіційному сайті поштового оператора https://www.ukrposhta.ua/

У той же час ситуація на сільських відділеннях Укрпошти досить непроста. Після впровадження “реформи”, так званих пересувних поштових відділень, стаціонарні поштові відділення зачинилися у багатьох маленьких і середніх селах. Пересувні відділення приїжджають нерегулярно, хоча керівництво Укрпошти запевняє:

“.. режими роботи для пересувних відділень поштового зв’язку (ПВПЗ)  після їх впровадження у сільських населених пунктах, встановлюється до 500 осіб — один раз на тиждень, від 501 осіб до 2000 осіб — два рази на тиждень.”

З метою оптимізації збиткової мережі та втрат товариства закриваються поштові відділення й у великих населених пунктах.

Так, за повідомленням наших читачів : з 1 липня 2023 року закривається стаціонарне відділення пошти у селі Розумівка Долинської громади Запорізького району (тут мешкає понад 2 тисячі жителів), яке обслуговувало також мешканців села Нижня Хортиця (близько тисячі жителів)!!!

І це називається  “удосконалення якості та сервісу поштового оператора”?