Червоний промінь

Генератори від благодійників для медустанов Широківської громади

Тепер медичним установам Широківської громади, амбулаторіям та медичним пунктам, не страшні відключення електроенергії, адже вони мають альтернативні потужності для живлення. 
 
Дякуючи спільноті Ротарі-Клубів,  для потреб амбулаторій і медичних пунктів Клініки “Сімейний лікар Широківської громади” отримано  6 генераторів потужністю 25 та 30 КВт!
Широківська громада висловлює щиру вдячні Rotary Club Cherkasy, Віктору Вовк та Ользі Палійчук, німецькому twin-club RC Steinfurt, D1870, Rotary Club Zaporizhzhia, Тамара Огородова та Оксані Дроздовській за координації та сприяння яких ця допомога стала можливою.
За доставку генераторів щиро дякуємо Всеукраїнська асоціація громад і її виконавчому директору Івану Слободянику, Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО , які є нашими надійними партнерами у доставці сотень тонн життєво важливих вантажів у цей складний для країни час і завжди підставляють плече!
Генератори будуть використовувати заклади медичної сфери Широківської громади, щоб допомогти у реагуванні на надзвичайні ситуації.