Червоний промінь

Українці бойкотують серіали та музику з РФ – опитування

Українці перестали дивитися серіали та слухати музику, вироблені в країні-агресорці, свідчать результати опитування групи “Рейтинг”. До початку повномасштабного вторгнення найчастіше російські серіали дивилися люди похилого віку, жінки, жителі сходу і півдня. Музику слухали молодь та представники середнього покоління, чоловіки. Наразі російські серіали дивляться здебільшого представники середнього покоління та жінки.

Зазначається, що понад 40% опитаних взагалі перестали дивитися російські серіали, ще чверть не дивилися їх і раніше. Загалом за останні півроку майже 70% респондентів не дивилися медіапродукт з РФ. Більше того, ця цифра зросла втричі. І лише 15% жителів нашої країни продовжують дивитися російські серіали.

Понад 40% опитаних абсолютно перестали слухати російську музику, ще 18% – не слухали раніше, як і зараз. Майже 60% не слухали російську музики з початку повномасштабного вторгнення – таких людей стало більше майже вп’ятеро. Чверть опитаних слухають російську музику, як і раніше.