Червоний промінь

Мандрівник Дмитро Комаров відвідав Кушугумську громаду

До Кушугумської громади завітав відомий журналіст, мандрівник, автор програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров. Разом зі знімальною групою він зафільмував наслідки підриву росіянами Каховської ГЕС.

Дмитро Комаров відвідав селище Малокатеринівка, яке знаходиться на березі колишнього Каховського водосховища. В населеному пункті немає технічної води, бо насоси вийшли з ладу, але і качати немає чого – вода у водосховищі висохла.

“Через Каховську трагедію велике водосховище, яке стримувала гребля, перетворилось на низку озерець, що висихають під сонцем. Технічної води в селищі немає, бо насоси, які качають воду з водосховища, вийшли з ладу та й качати немає чого. Береги водосховища вкриті засохлими молюсками, водоростями й де-не-де мертвою рибою.
Чутки про ці проблеми і привели Дмитра до Кушугумської громади, а саме у селище Малокатеринівка, яке знаходиться найближче до лінії фронту.
Староста смт Малокатеринівки Людмила Волик показала журналістам місцеву криницю, з якої люди десятками років набирають воду, коли з тих чи інших причин вода відсутня.
Також журналісти поїхали до колишнього Каховського водосховища, яке вразило масштабами непоправних наслідків. Поспілкувалися з місцевими мешканцями, аби дізнатися, з якими складнощами вони зіткнулися після підриву ГЕС та взагалі з початком війни.
Знаючи, що громада прифронтова і потерпає від обстрілів, журналісти проїхалися місцями прильотів ворожих ракет.
А на завершення секретар ради Вікторія Кривенко, вручила Дмитру Комарову брендові візитівки громади, подякувала за візит, за небайдужість та інформаційну допомогу на шляху до Перемоги !”, – повідомляють у громаді.
Возможно, это изображение 1 человек