Червоний промінь

Керівник Запорізької ОВА оголосив про звільнення чиновників

На сьогоднішньому брифінгу щодо криміногенної ситуації в регіоні очільник ЗОВА Юрій Малашко повідомив про перші кадрові рішення.

Нагадаємо, що керівник області ініціював службові розслідування стосовно деяких підлеглих, наголосивши, що перші кадрові рішення будуть вже до кінця цього тижня.

І вони є.

Очільник ОВА повідомив, що на 6 жовтня за незадовільну роботу щодо забезпечення належного функціонування укриттів понижено в посаді директора Департаменту цивільного захисту населення Андрія Булавінова, а Максима Бойка звільнено з посади директора Департаменту агропромислового розвитку через недостатній контроль за діяльністю підлеглих, що призвело до вчинення останніми протиправних дій.

Юрій Малашко також розповів, що тривають службові перевірки щодо можливих фактів корупції серед співробітників медичної сфери, захисту довкілля та пасажирських перевезень.

За результатами розслідувань будуть прийняті рішення.

Також глава ОВА вчергове закликав службовців пройти тест доброчесності з використанням поліграфа:

Боятися нема чого. Аби підтвердити свою готовність працювати на засадах законності та відкритості, більшість керівників структурних підрозділів ОВА вже надали згоду на проходження детектору брехні. Запрошую долучитися до цієї ініціативи депутатів Запорізької обласної і міської рад. Поліграф, так поліграф!