Червоний промінь

Ярмарок на підтримку ЗСУ у Біленьківській громаді

На початку вересня активісти Біленьківської громади спільно з Центр культури, дозвілля та спорту Біленьківської сільської ради ручні вироби майстринь, картини (у т.ч. ініціаторки заходу, місцевої художниці Катерини Разумейко), прикраси, ляльки-мотанки, килимки та багато іншого. І ось настав час проведення заходу.                                                                                        Центр культури, дозвілля та спорту БСР поінформував населення у ФБ про дату, час і місце:

“Нарешті! Ми зібрали достатню кількість лотів для проведення ярмарку .
Запрошуємо усіх бажаючих до Біленьківського будинку культури, в бібліотеку на другому поверсі, в суботу, 7 жовтня, о 12 годині.”
 
Організатори також пропонують залучитися земляків, які не є майстрами, рукодільницями чи художниками. А саме: принести для продажу якусь гарну річ, яка не потрібна або зайва вдома, а комусь, може, знадобиться. І таким чином допомогти у проведенні Ярмарку та підтримці Сил оборони.
У фотогалереї представлені зразки виробів для ознайомлення.
 
Р.S. Після масованого обстрілу с.Біленьке, під час якого загинули мирні люди, було прийняте рішення масованих заходів не проводити. Тож кожен небайдужий житель громади може завітати до місцевої бібліотеки у будь-який зручний час і придбати виріб майстрів на підтримку ЗСУ.