Червоний промінь

Юні запорізькі спортсмени поповнили скарбничку своїх здобутків новими досягненнями

Незважаючи на безпосередню близькість Запоріжжя до лінії фронту, місто живе  і розвивається. Молодь займається спортом і здобуває перемоги. Так, у квітні цього року скарбничка нагород значно поповнилася.

🥇Команда запорізьких ушуїстів здобула 72 нагороди різного гатунку на двох чемпіонатах України.

🥇Веслувальник із Запоріжжя Олександр Болсуновський виборов бронзу на міжнародній вітрильній регаті.

🥇Гандболісти ДЮСШ ім. ЛАГУТІНА посіли 2-ге місце чемпіонату України.

🥇Спортсмени ДЮСШ № 10 привезли 11 призових місць з чемпіонату України зі спортивної аеробіки.

🥇Веслувальники ДЮСШ «Україна» здобули 12 золотих, 5 срібних та 3 бронзових медалі у двох видах всеукраїнських змагань.

🥇Спортсмени ДЮСШ «Майстер Січ» вибороли золото і бронзу всеукраїнського турніру з боксу та золото і 3 бронзи всеукраїнського турніру з тхеквондо.

🥇Гімнастки ДЮСШ «Хвиля» вибороли 6 першостей та 2 бронзи у всеукраїнському турнірі.

🥇Вихованка ДЮСШ № 8 Альона Носарєва здобула 3 нагороди у чемпіонаті Європи з шашок.

Вітаємо спортсменів і їхніх тренерів! Нових перемог!