Червоний промінь

Жителів Новоолександрівської громади підтримали зарубіжні партнери

Виконавчий партнер ФАО ООН, Офіс перспективного розвитку здійснили передачу будівельних ваучерів 300 родинам Новоолександрівської громади Запорізького району з числа вразливих категорій населення, які мали руйнування господарських приміщень внаслідок військових дій.

Будівельні ваучери надані Продовольчою та сільськогосподарською організацію ООН (ФАО) за фінансової підтримки Гуманітарного фонду України за Програмою підтримки сільських родин у відбудові господарських будівель для утримання худоби взимку.
На минулому тижні 422 домогосподарства громади отримали від ФАО ООН також ветеринарні ваучери, номіналом 5180 грн для придбання ветеринарних препаратів з метою підтримки здоров’я сільськогосподарських тварин.
Голова громади Корнієнко О.Ю. подякував ФАО ООН та Офісу перспективного розвитку за постійне партнерство та потужну підтримку населення громади.
Довідково:
Кожна родина, що отримала ваучер (номіналом 12 000 грн), зможе використати його у мережі гіпермаркетів “Епіцентр” до 17.12.2023 року для придбання будівельних матеріалів для відбудови приміщень для утримання худоби.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фото Новоолександрівської громади