Червоний промінь

Стан ринку праці в Запорізькому районі

За сприяння служби зайнятості протягом січня-вересня 2021 року 1 094 особи знайшли роботу, в тому числі 1 017 безробітних, з них 9 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 133 безробітних-учасників АТО/ООС.

З початку року 14 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 3 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 104 безробітний проходив професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 66 осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру. Станом на 1 жовтня 2021 року на обліку в Запорізькій районній філіїЗапорізького обласного центру зайнятості перебувало 2 безробітних. Кількість вакансій у базі даних на 1 жовтня 2021 року становила 1 077 одиниць.

Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, електромонтери, електрогазозварники, водії, продавці, медсестри, слюсарі, кухарі, токарі, вихователі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, менеджерів та економістів з відповідним досвідом роботи.