Червоний промінь

Школярам – доступно про права дитини

З нагоди 30-річчя набрання чинності ООН про права дитини прокурори Запорізької окружної прокуратури відвідали три заклади освіти.

Так, прокурор Запорізької окружної прокуратури І.Г. Турченко відвідала  Вільнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 Вільнянської міської ради, де було проведено урок серед учнів 5 класу.

Прокурор Новомиколаївського відділу Запорізької окружної прокуратури О.В. Онипко провів урок, з дотриманням карантинних правил, для учнів 9-10 класів в КЗ «Навчально-реабілітаційний центр «Паросток» ім. В.А. Польського» Запорізької обласної ради.

Прокурор Запорізької окружної прокуратури А.С. Іванова відвідала Біленьківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Біленьківської сільської ради Запорізького району, де серед учнів 7 класу в ігровій формі проведено просвітницьке заняття щодо прав дитини, які містяться у Конвенції ООН про права дитини, ратифіковані Україною у 1991 році.

Крім того, проведено бесіду з учнями 3 класу з метою формування у дітей поняття про основні права дитини, відповідальність за свої вчинки, навички спілкування у колективі, вміння бути самим собою та аналізувати власні вчинки. Дітей ознайомлено з основними правами, викладеними у Конвенції ООН про права дитини. При проведенні вказаних заходів за допомогою комп’ютерної техніки та відео проектора використано наочні методичні фото- та відеоматеріали. Крім того, звернено увагу учнів, до кого можна звернутися, якщо вони стали жертвою певних ризиків у повсякденному житті.

Максим СОКОЛОВ, перший заступник керівника  Запорізької окружної прокуратури.