Червоний промінь

Здійснила крадіжку в “Епіцентрі” – постане перед судом

За процесуального керівництва Запорізької окружної прокуратури викрито кримінальне правопорушення проти власності за фактом закінченого замаху на крадіжку майна за ч.2 ст.15, ч.4 ст.185 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 13.01.2024 у денний час 42-річна жителька м. Запоріжжя, яка раніше неодноразово притягувалась до кримінальної відповідальності за вчинення корисливих злочинів, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, діючи в умовах воєнного стану, знаходячись у приміщенні торгового залу відділу «Інтерспорт» у ТЦ «Епіцентр», розташованого за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с. Нове Запоріжжя, вул. Нікопольське шосе, б. 1–е, шляхом вільного доступу зі стійки таємно викрала жіночий спортивний костюм, який поклала до своєї сумки та направилась до виходу з приміщення зазначеного торгового центру, пройшовши касу відділу «Інтерспорт» та касу ТЦ «Епіцентр».  Однак вказана жінка не довела свій злочинний умисел, направлений на таємне викрадення
чужого майна до кінця з причин, що не залежали від її волі, так як була затримана працівниками служби безпеки торгового центру «Епіцентр» з викраденим майном.
Під час досудового розслідування вказаного кримінального провадження зазначеній жінці повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.15, ч.4 ст.185 КК України, тобто у закінченому замаху на таємне викрадення чужого майна (крадіжку), вчиненому в умовах воєнного стану.
Враховуючи те, що на теперішній час зловмисниця переховується від органу досудового розслідування та її місце перебування невідомо, останню оголошено у розшук.

За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Наталія БОНДАРЕНКО,
керівник Запорізької окружної прокуратури