Червоний промінь

Судитимуть чоловіка за ухилення від призову на військову службу

За процесуального керівництва прокурорів Запорізької окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно громадянина України, який ухилявся від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України). 
Досудовим розслідуванням встановлено, що 29-річний мешканець Запорізького району Запорізької області після оголошення про проведення загальної мобілізації у зв`язку з військовою агресією рф проти України пройшов медичний огляд військово-лікарською комісією та був визнаний придатним до військової служби за мобілізацією.
Проте за відсутності підстав на відстрочку від військової служби під час мобілізації, умисно не прибув до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у місті Запоріжжя.
За результатами досудового розслідування вказаного кримінального провадження у березні 2024 року до суду скеровано обвинувальний акт відносно вказаного чоловіка за ст.336 КК України, за вчинення якого передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

Наталія БОНДАРЕНКО,
керівник Запорізької окружної прокуратури