Червоний промінь

Стріляв по перехожих з револьвера – тепер під вартою

За процесуального керівництва Запорізької окружної прокуратури Запорізької області мешканцю м. Вільнянська Запорізького району повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України – хуліганстві вчиненому із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
12.06.2024 підозрюваний, використовуючи револьвер моделі «STALKER» калібру 4 мм, що до вогнепальної зброї не відноситься та призначений для тренувальної стрільби поза спеціальними приміщеннями й площадками патронами Флобер, що є предметом, спеціально пристосованим
для нанесення тілесних ушкоджень, та, діючи з хуліганських спонукань, безпричинно здійснив вісім безприцільних пострілів в бік перехожих, які в той час проходили повз нього, тим самим створив реальну загрозу для життя та здоров’я останніх.
14.06.2024 підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Сергій ПОНОМАРЬОВ, заступник керівника
Запорізької окружної прокуратури