Червоний промінь

Пограбували м’ясокомбінат

Запорізькою окружною прокуратурою Запорізької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 24.01.2023, приблизно о 10 годині 00 хвилин, мешканці м. Запоріжжя, Ш. за попередньою змовою з В., прибули до огородженої території ТОВ «Єкатеринівський м’ясокомбінат», розташованої за адресою: Запорізька область, Запорізький район, смт Малокатеринівка, вулиця Хортицька, 31Д. Шляхом вільного доступу через незачинені ворота проникли на територію вказаного підприємства, звідки таємно викрали обладнання, інструменти та кабельно-провідникову продукцію, що належить на праві власності ТОВ «Єкатеринівський м’ясокомбінат», чим завдали вищевказаному підприємству матеріальну шкоду на загальну суму 100000 грн.

Вказані особи 24.01.2023 затримано СВ ВП №6 Запорізького РУП ГУНП в Запорізькій області в порядку ст. 208 КК України.

За наявності вагомих доказів, зібраних під час розслідування вказаного кримінального правопорушення, 25.01.2023 Запорізькою окружною прокуратурою погоджено та повідомлено про підозру громадянам Ш та В. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України.

Так, 26.01.2022 Запорізькою окружною прокуратурою до Запорізького районного суду Запорізької області направлені клопотання про обрання двом підозрюваним запобіжного заходу у виді тримання під вартою. 

За результатами розгляду вказаних клопотань, суд, оцінивши ризики, погодився з позицією прокуратури та обрав вказаним особам запобіжний захід у виді тримання під вартою з утриманням в ДУ «Запорізький слідчий ізолятор».

Досудове розслідування наразі триває.

Відповідно до максимального покарання, яке передбачене частиною ч.4 статтею 185 Кримінального Кодексу України є позбавлення волі на строк до восьми років.   

 

Максим СОКОЛОВ,

перший заступник 

керівника окружної прокуратури .