Червоний промінь

Школярі у новому навчальному році навчатимуться на місяць довше

Кабінет Міністрів України затвердив постанову про початок нового навчального року. Освітній процес починається 1 вересня 2023 року і триватиме до 28 червня 2024 року. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, обласні військові адміністрації за участю засновників закладів освіти мають забезпечити організацію початку навчального року залежно від безпекової ситуації в кожному окремому населеному пункті та регіоні.

«Найголовніше – це безпека дітей та освітнього процесу. Побудова комфортних і якісних укриттів – питання номер один, яке ми ставили перед громадами. Для цього були виділені 1,5 млрд гривень», – сказав Шмагаль.

 

Щодо того, як саме будуть навчатися українські школярі — онлайн чи оффлайн, то це залежатиме від безпекової ситуації в кожному населеному пункті. А відповідні рішення прийматимуть обласні військові адміністрації спільно із засновниками закладів освіти.

Навчальний рік 2022/2023 тривав, згідно з постановою Кабміну «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», з 1 вересня 2022 р. по 30 червня 2023 року.