Червоний промінь

У Новоолександрівській сільраді триває громадське обговорення інфраструктурного проєкту

До 20 лютого ц.р. у Новоолександрівській сільській раді Запорізького району триває громадське обговорення інфраструктурного проєкту

“ Реконструкція будівель медичного та оздоровчого призначення з влаштуванням укриття за адресою: вулиця Миру, 13 а, село Веселянка, Запорізького району Запорізької області ”.
 
Мешканці Новоолександрівської територіальної громади запрошуються  до обговорення надзвичайно важливого проєкту відновлення для громади – «Реконструкція будівель медичного та оздоровчого призначення з влаштуванням укриття за адресою: вулиця Миру, 13 а, село Веселянка Запорізького району Запорізької області».
ДеZoom Конференція
https://us05web.zoom.us/j/7466810156…
Ідентифікатор конференції: 746 681 0156
Код доступу: EUa850
Коли: 21 .02. 2024 року
О котрій годині: 10:00
Про проєкт.
Метою реалізації даного проєкту є реконструкція будівель медичного закладу, відповідно до сучасних медичних вимог та вимог цивільного захисту; відновлення та розширення кола надання медичних послуг, а саме: рентгенологічне обстеження; УЗД-діагностика; клінічна лабораторна діагностика; імунопрофілактика; фізіотерапія; мануальна терапія; лікувальний масаж.
Реалізація даного проєкту сприятиме відновленню громади, досягнення цілі сталого розвитку громади: забезпечить доступність до якісних медичних послуг, створенню нових робочих місць, у подальшому розвиток інфраструктури громади, залучення державного фінансування та інвестицій.
Ознайомлення з матеріалами та зворотній зв’язок.
З 08 .02. 2024 по 20 .02. 2024 запрошуємо вас ознайомитись з матеріалами проєкту за посиланням
та у будівлі міської / селищної / сільської ради, в 4 кабінеті з 09:00 по 16:30 годину. Навіть якщо у вас не вийде долучитись до самих обговорень ми будемо раді отримати ваші думки / пропозиції / перестороги щодо проєкту на електронну скриньку – 04352842@mail.gov.ua
Партнер проєкту.
Проєкт реалізується за підтримки «U-Lead з Європою» та передбачає розробку проєктно-кошторисної документації.
Безпекові питання.
Подія відбуватиметься онлайн, тому захід не перериватиметься у разі, якщо розпочнеться повітряна тривога.
Робоча група з реалізації проєкту буде рада почути думки, пропозиції та перестороги щодо проєкту. Важливо, щоб процеси відновлення громади погоджувалися та обговорювалися з мешканцями та мешканками.
 
Возможно, это изображение план этажа и текст