Червоний промінь

Широківська влада допомогла комунальникам новим обладнанням

Комунальне підприємство “Благводсервіс Широківської громади” та його працівники щоденно трудяться на благо людей. Вони підтримують систему ЖКГ на територіях, дбаючи про те, аби населення отримувало комунальні послуги найвищого рівня. Місцева влада працює над оновленням обладнання спеціалістів. Черговим поповненням матеріально-технічної бази КП похвалилися на сторінці громади в Facebook.

Днями комунальники отримали новеньку техніку для команди “Благводсервісу”. Фахівцям подарували зварювальні апарати, мотопомпи, свердловинні насоси, бензопили, шліфувальні машини, перфоратори тощо. Допомога була надана в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги “Зміцнення громадської довіри” UCBI III, що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку USAID (USAID Ukraine – USAID Україна). Загальна вартість отриманого обладнання – майже 500 тис. грн. 

Це стало можливим завдяки підтримці друзів та партнерів громади, а також команді Агенції розвитку Широківської громади. “Надзвичайно вдячні всім причетним за вагому допомогу в отриманні нової техніки та розвиток послуг в нашій громаді. Працюємо далі!”, – сказано в дописі.