Червоний промінь

Рашисти забрали життя героїчного миколайпільця Віталія Мосієнка

Росія – справжня чума ХХІ століття. Скрізь, де вона докладає свою руку, селяться страх, біль, страждання та смерть. На превеликий жаль, Україна стала одним з таких місць. Рашисти ніяк не можуть напитися крові українських Захисників. Так, захищаючи нашу країну від російської нечисті, загинув мешканець села Миколай-Поле Віталій Мосієнко. Трагічною звісткою поділився голова Широківської громади Денис Коротенко на своїх сторінці в Facebook.

Чоловік 1964 року народження вирушив на фронт ще в 2014 році, де пробув рік, надійно захищаючи Україну на Донбасі. Після того, як ворог підступно розпочав повномасштабну війну, він добровольцем повернувся на передову, знову ставши на захист Батьківщини. В боях за звільнення Харківщини Віталій отримав важке поранення, несумісне з життям. Згодом Герой помер у шпиталі.

Голова громади висловив неймовірний сум від чергової втрати, яку принесла війна. “Співчуття всім близьким та рідним Героя. Пам’ять про нього – навіки в наших серцях. Впевнений, що та висока ціна, яку ми щодня платимо на фронті життями накрайщих українців – недаремна. Обов’язково вистоїмо та переможемо!”, – сказано в дописі Коротенка.

Вічна пам’ять! Герої не вмирають! Слава Україні! Слава нашим Захисникам!