Червоний промінь

Уряд виділив 31,7 млн грн на завершення будівництва фортифікацій на Запоріжжі

На будівництво фортифікаційних споруд в одному з регіонів країни, де тривають активні бойові дії, Кабінет Міністрів виділив додатково понад 31,7 млн грн. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 5 грудня 2023 року. Кошти будуть виділені з резервного фонду державного бюджету України. Про те, що Кабмін виділив Запорізькій ОВА майже 32 мільйони гривень підтвердив представник Кабміну у Раді Тарас Мельничук.

«Виділення коштів дозволить завершити роботи зі зведення додаткових фортифікацій на одному з важливих напрямків. Будівництво фортифікаційних споруд є одним із пріоритетних та необхідних заходів для посилення національної безпеки країни та спроможностей оборони. Нагадаю, на необхідності прискорити зведення фортифікацій нещодавно наголошував Президент України Володимир Зеленський. Тож Уряд, представники військового командування та місцевої влади працюють спільно на виконання цих завдань», – зазначила Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Нагадаємо, 17 листопада Кабінет Міністрів України спрямував з резервного фонду державного бюджету 12,5 млн грн для будівництва фортифікаційних споруд на східному та південному напрямку та понад 100 млн грн – на будівництво фортифікацій у Сумській області. Також з початку року на посилення північно-східних регіонів держави виділено понад 1,7 млрд грн.

Джерело: КМУ