Червоний промінь

На фронті загинув 21-річний енергодарець, учасник «Х-фактору» Савелій Федан

«У тяжких боях за свободу та незалежність України загинув 21-річний енергодарець Савелій Федан», – повідомив у своєму телеграм-каналі мер Енергодару Дмитро Орлов.

Міський голова наголосив, що «ім’я Савелія відоме кожному мешканцю нашого міста. Адже юнак від самого дитинства, яке співпало з початком російської агресії, брав активну участь у всіх патріотичних заходах в Енергодарі, активно волонтерив, допомагав військовим та разом з волонтерами у віці 13 років вперше побував на передовій».

Савелій був надзвичайно талановитим: співав патріотичні пісні власного авторства. З однією з них під назвою «Україна» у 16 років виступав на популярному талант-шоу «Х-фактор». А прагнення захищати свою Батьківщину від ворога супроводжувало хлопця все життя. Першим кроком стало навчання в Запорізькому обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник». Після його закінчення Савелій вступив до факультету підготовки спеціалістів Десантно-штурмових військ Одеської Військової академії. Після початку повномасштабної війни мужньо став на захист України.

Попереду в нього мало бути довге і щасливе життя. Але життя хлопця обірвала війна, його забрали нелюди, які прийшли на нашу землю вбивати та руйнувати. «Поділяємо біль втрати та приносимо щирі співчуття родині та близьким, – додав мер. – Вічна пам’ять, честь та слава полеглому Герою, справжньому Воїну, гідному сину України».

Нагадаємо, що на талант-шоу «Х-фактор» Савелій читав реп власного авторства:

Вам не здолати нас, запам’ятайте це, ординці,

Ми на своїй землі, не зрадники, а українці.

Моя країна сильна вільна і незалежна,

Вона одна єдина, тільки наша і безмежна.

Нас не здолати, бо наш дух непереможний.

Схід і Захід разом – хай це все вже почує кожний!

Фото: t.me/orlovdmytroEn