Червоний промінь

Герої України нашого часу: під позивним “Вікінг”

 
Євген мріяв стати військовим з дитинства, – наголосили, розповідаючи про свого побратима, бійці 110-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.
 
У 2008 році він був призваний до армії – після того, як закінчив навчання на токаря, у 2013 році став вчителем історії, а через рік повернувся до армії, де отримав позивний “Вікінг”: зовні він схожий на актора з відомого серіалу.
 
Після поранення “Вікінг” повернувся до цивільного життя, відновивши роботу в школі та зайнявшись ковальством та колекціонуванням старовинних монет. І навіть освоїв декілька музичних інструментів. 
 
У бригаді також зазначили, що Євген був впевнений: повномасштабне вторгнення – лише питання часу, тому 24-го лютого, не роздумуючи, добровольцем прийшов до військомату. Попри давню контузію відмову від військової служби не прийняв і вступив до місцевої тероборони.  
 
У військах територіальній обороні пройшов шлях від солдата до офіцера. На питання про відчуття страху “Вікінг” відповів без жодних роздумів: «Всі бояться; я теж боюсь, проте хтось повинен виконувати цю роботу. Я звик доробляти все до кінця, бо якщо робити сяк-так, то який взагалі сенс починати? Після того, як втратив все майно, я наче вмер і народився занов: відношення до матеріального і плани на майбутнє тепер виглядають абсолютно інакше. Потрібно жити і просто радіти життю».
 
Фото: 110 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ