Червоний промінь

Захисні укриття мають бути приведені у готовність

3важаючи на розповсюдженість по державі ракетних обстрілів, в тому числі по торговельних закладах, в яких перебуває значна кількість цивільного населення, окружною прокуратурою звертається велика увага на стан захисних споруд.

Так, oкружною прокуратурою встановлено, що власником та балансоутримувачем протирадіаційного укриття площею 400 кв. м місткістю 300 осіб, розташованого у приміщенні одного з торговельних закладів у м.Вільнянськ, передано приміщення укриття юридичній особі на підставі договору оренди з метою здійснення торговельної діяльності. Також встановлено, що власником та балансоутримувачем не забезпечено приведення протирадіаційного укриття в готовність для використання за призначенням.

Враховуючи вищевикладене, окружною прокуратурою подано позов про визнання недійсним договору оренди нерухомого майна в частині передачі в оренду протирадіаційного укриття та застосування наслідків недійсності правочину , а саме зобов’язання орендаря повернути захисну споруду цивільного захисту власнику. 

Наразі Господарським судом Запорізької області відкрито провадження за позовом прокуратури. Судовий розгляд триває.

Наталія БОНДАРЕНКО,

керівник Запорізької окружної прокуратури
.