Червоний промінь

292 доба військового вторгнення: Іран хоче дати Росії “неповноцінні” ракети

Противник вже двісті дев’яносто другу добу веде повномасштабну війну проти України. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Захисники нашого краю утримують рубежі, даючи гідну відсіч російським окупаційним військам. Терористи РФ зосереджують основні зусилля на утриманні зайнятих територій, доповіли в ЗОВА

За останні 24 години окупанти накрили вогнем набагато більше населених пунктів на Запоріжжі, ніж зазвичай. За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, під вогонь потрапила цивільна інфраструктура в районі населених пунктів Ольгівське, Малинівка, Шевченко, Новоданилівка, Оріхів, Малі Щербаки, Степове, Кам’янське, Гуляйполе, Залізничне, Дорожнянка, Чарівне, Темирівка, Білогір’я, Новодарівка, Новоандріївка, Щербаки, Мала Токмачка, Полтавка, Плавні та Павлівка. Надійшло 12 повідомлень про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 6 осіб, з них 2 – діти.

Іран хоче обмежити дальність ракет, які планується надати Росії для війни в Україні. Держава боїться міжнародної реакції, повідомило видання Axios із посиланням на чотири високопоставлені ізраїльські чиновники. Вони вважають, що міжнародний тиск не в повній мірі утримав Тегеран від планів відправити припаси до РФ. Тож Іран має намір таки здійснити поставки найближчим часом. Але, намагаючись пом’якшити міжнародний резонанс і не порушити резолюцію Ради Безпеки, Росії можуть передати тільки ракети з дальністю менше 300 км. Ба більше, в Ірані хочуть модифікувати інші ракети, щоб вони не виходили за рамки резолюції, сказали ізраїльські чиновники.

Міністерство закордонних справ Ірану і речник представника держави в ООН відмовилися коментувати цю інформацію.