Червоний промінь

278 доба військового вторгнення: загарбники планують “повномасштабну мобілізацію” чоловіків-українців

Велика війна проти України, розв’язана Росією, триває вже двісті сімдесят восьму добу. Герої Запорізького краю продовжують активне “просмаження” російських окупантів, паралельно утримуючи наші рубежі. Ситуація на Запорізькому напрямку за останню добу була стабільною та контрольованою. Основні зусилля росіяни направили на утримання окупованих територій. Про результати чергового дня війни звітували в ЗОВА.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Залізничне, Дорожнянка, Гуляйполе, Малі Щербаки, Ольгівське, Мала Токмачка, Червоне, Чарівне та Білогір’я. Надійшло 18 повідомлень про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті атак РФ.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 29 осіб, з них 2 – діти.

На захоплених землях області рашисти готують повномасштабну мобілізацію українських чоловіків до своєї армії. Міський голова Мелітополя Іван Федоров у Telegram заявив, що вже другий день росіяни проводять “запобіжні заходи” на блокпосту в Василівці. “Росвійськові не випускають в бік Запоріжжя чоловіків, у яких або немає військового квитка, або є військовий квиток, який підтверджує придатність до служби”, – розповів мер. Чоловіків планують відправляти одразу на першу лінію фронту. Вербувати в російську армію хочуть навіть увʼязнених – для цього окупанти призначили “наглядача” над місцевими тюрмами, сказав Федоров.