Червоний промінь

143 доба військового вторгнення: в бік Запорізької області йде велика колона техніки

Вже сто сорок третю добу РФ веде повномасштабну збройну агресію проти України. Важка героїчна робота захисників Запорізького краю триває – вони утримують рубежі, захищають нашу землю та даючи гідну відсіч окупанту. Чергову добу на фронті висвітлили в Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Так, на Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив 66 обстрілів позицій українських захисників, застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Новояковлівка, Таврійське та Юрківка. Надійшло 13 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1614 людей, з них 418 – діти.

“Оперативна пауза”, яку оголошувало військове командування РФ, судячи з усього, закінчилася. Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив про рух через Маріуполь великої колони військової техніки в бік Запорізької області. Всього в колоні близько 100 одиниць техніки, в тому числі БТРи і плаваючі бронемашини для транспортування повітряно-десантних військ. “Через місто пройшла велика колона військової техніки – до 100 одиниць – у бік Запорізької області. У колоні на тягачах помічені БМД-4, які частина людей прийняли за танки. Також велика кількість БТРів”, – зазначив він. Раніше міністр оборони РФ Сергій Шойгу наказав військам агресора наростити темпи війни в Україні.